Курс, щоб одночасно розвивати свої навички та допомагати українцям, які цього потребують

Ви коли-небудь опинялись в ситуації, коли не могли придумати цікаві ідеї? Чи знайомо вам відчуття, коли ваше мислення застрягло і у голову знову і знову приходять одні й ті ж самі застарілі ідеї?

Ви не самотні. Це дуже поширена проблема. Але так бути не має.

У цьому короткому курсі ви знайдете шість прийомів, які допоможуть вам отримувати ідеї, яких зазвичай не виходить отримати. Деякі з цих методів містять безкоштовні інструменти, які ви можете використовувати, щоб освіжити свої думки, коли вам захочеться. Або використовувати під час мозкових штурмів чи воркшопів.

 

 

Курс містить:

  • 6 прийомів, які допоможуть вам отримувати цікаві ідеї, коли вони вам потрібні
  • Посилання на безкоштовні інструменти, які ви можете використовувати як завгодно
  • Більш чітке розуміння того, що ми маємо на увазі під «креативною ідеєю»
  • Презентацію однієї звички, яка матиме найбільший вплив на ваше креативне мислення
  • Демонстрацію використання кожного з прийомів
  • Красиву екранну графіку
  • Жменьку історій
  • Трохи поганих жартів

Хутчіш реєструйся! Не зволікай! Для українців – безкоштовно!

Про вашого тренера

Дейв Бірсс — автор, педагог, режисер і консультант з Лондону.

Він любить ідеї. Він одержимий тим, що робить одних людей краще, ніж інші. І чому одні компанії сприяють креативності, а інші вбивають її.

Він працював у ряді креативних індустрій як музикант, стендап-комік, ді-джей ранкового шоу, телережисер і творець реклами. Тепер він ділиться своїми знаннями та допомагає людям удосконалювати свої креативні навички.

Він зробив це для багатьох найкращих брендів у світі – Apple, EA Games, BBC, Sky Television, HSBC, Twinings, Nestlé, Experian і Hilton.

Окрім проведення корпоративних тренінгів для організацій, він має ряд доступних онлайн-курсів. Деякі з них можна знайти на LinkedIn Learning і Listenable, та на власному сайті davebirss.com

Dave Birss searching for himself
Oksana Sedashova Create for Ukraine

Ваш український тренер

Креативне мислення – це те, чому Оксана Сєдашова присвятила понад 24 роки. Маючи психологічну освіту та глибокі знання, вона є автором освітніх програм, тренінгів та моделей, щоб допомогти особистостям і командам максимально розкрити свій креативний потенціал для успішного вирішення проблем, розробки та впровадження інновацій, щоб зробити наш світ кращим.

Як тренер приголомшливої енергії, яскравий оратор і талановитий науковець, Оксана Сєдашова допомагає людям і брендам ставати кращими за допомогою технологій креативного мислення.

Оксана Сєдашова очолює єдиний в Україні Центр Досліджень Креативності, створений у Бізнес Школі КРОК (Київ) і запрошує експертів з усього світу для спільної наукової та проектної роботи.

Subscribe and get a free email course

Subscribe and get a free email course

 

Sign up and get access to my FREE 5-Day Creative Bootcamp email course.

And semi-regular emails with tips, advice and news.

And no spam. Ever.

Just enter your details and tick the box.

 

 

signup bonus

Keep an eye on your email. We'll have this sorted in a jiffy.