Курс, щоб одночасно розвивати свої навички та допомагати українцям, які цього потребують

Ви коли-небудь опинялись в ситуації, коли не могли придумати цікаві ідеї? Чи знайомо вам відчуття, коли ваше мислення застрягло і у голову знову і знову приходять одні й ті ж самі застарілі ідеї?

Ви не самотні. Це дуже поширена проблема. Але так бути не має.

У цьому короткому курсі ви знайдете шість прийомів, які допоможуть вам отримувати ідеї, яких зазвичай не виходить отримати. Деякі з цих методів містять безкоштовні інструменти, які ви можете використовувати, щоб освіжити свої думки, коли вам захочеться. Або використовувати під час мозкових штурмів чи воркшопів.

 

 

Курс містить:

  • 6 прийомів, які допоможуть вам отримувати цікаві ідеї, коли вони вам потрібні
  • Посилання на безкоштовні інструменти, які ви можете використовувати як завгодно
  • Більш чітке розуміння того, що ми маємо на увазі під «креативною ідеєю»
  • Презентацію однієї звички, яка матиме найбільший вплив на ваше креативне мислення
  • Демонстрацію використання кожного з прийомів
  • Красиву екранну графіку
  • Жменьку історій
  • Трохи поганих жартів

Хутчіш реєструйся! Не зволікай! Для українців – безкоштовно!

Про вашого тренера

Дейв Бірсс — автор, педагог, режисер і консультант з Лондону.

Він любить ідеї. Він одержимий тим, що робить одних людей краще, ніж інші. І чому одні компанії сприяють креативності, а інші вбивають її.

Він працював у ряді креативних індустрій як музикант, стендап-комік, ді-джей ранкового шоу, телережисер і творець реклами. Тепер він ділиться своїми знаннями та допомагає людям удосконалювати свої креативні навички.

Він зробив це для багатьох найкращих брендів у світі – Apple, EA Games, BBC, Sky Television, HSBC, Twinings, Nestlé, Experian і Hilton.

Окрім проведення корпоративних тренінгів для організацій, він має ряд доступних онлайн-курсів. Деякі з них можна знайти на LinkedIn Learning і Listenable, та на власному сайті davebirss.com

Dave Birss searching for himself
Oksana Sedashova Create for Ukraine

Ваш український тренер

Креативне мислення – це те, чому Оксана Сєдашова присвятила понад 24 роки. Маючи психологічну освіту та глибокі знання, вона є автором освітніх програм, тренінгів та моделей, щоб допомогти особистостям і командам максимально розкрити свій креативний потенціал для успішного вирішення проблем, розробки та впровадження інновацій, щоб зробити наш світ кращим.

Як тренер приголомшливої енергії, яскравий оратор і талановитий науковець, Оксана Сєдашова допомагає людям і брендам ставати кращими за допомогою технологій креативного мислення.

Оксана Сєдашова очолює єдиний в Україні Центр Досліджень Креативності, створений у Бізнес Школі КРОК (Київ) і запрошує експертів з усього світу для спільної наукової та проектної роботи.